Hak-İş Konfederasyonu Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezi

HAK-İŞ MEYEB, ÖZ PETROL-İŞ SENDİKAMIZ ÜYELERİNİ BELGELENDİRECEK

2 Mart 2015 tarihinde yayınlandı.

HAK-İŞ MEYEB, ÖZ PETROL-İŞ SENDİKAMIZ ÜYELERİNİ BELGELENDİRECEK

 

BELGELENDİRME MASRAFLARINI ÖZ PETROL-İŞ SENDİKASI KARŞILAYACAK

 

Genel Başkanımız Mahmut Arslan ve Öz Petrol-İş Sendikamız Başkanı Kudret Örgel, HAK-İŞ MEYEB tarafından Öz Petrol-İş Sendikası üyelerinin belgelendirilmesi konusunda Tek Nokta protokolü imzaladı. Protokole göre, belgelendirme masrafları Öz Petrol-İş Sendikamız tarafından karşılanacak.

Genel Başkanımız Mahmut Arslan ve Öz Petrol-İş Sendikamız Başkanı Kudret Örgel, 9 Eylül 2019 tarihinde HAK-İŞ genel merkezinde Tek Nokta protokolü imzaladı. Protokol imza törenine, Genel Başkan Yardımcımız Dr. Osman Yıldız, Genel Sekreter Yardımcımız Erdoğan Serdengeçti, HAK-İŞ MEYEB İşletme Müdürü Rıdvan Günay, konfederasyonumuza bağlı sendikalarımızın başkan ve yöneticileri katıldı.

Söz konusu protokolde HAK-İŞ MEYEB belgelendirme kapsamında yer alan ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yayınlanan zorunlu mesleklerde teorik ve performans sınavları gerçekleştirilerek, sınavlardan başarılı olan adaylara MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi verilecek. Ayrıca sınavlardan başarılı olanların sınav ve belge ücretleri Öz Petrol-İş Sendikası tarafından karşılanacak.